Hezky bydlet

Posted In Nezařazené

Rádi předěláváte Váš domov a měníte pravidelně vybavení? Pak je dobré se udržovat v obraze a mít trochu přehled, co nového, či staronového právě „letí“ a jaká je vůbec nabídka na trhu a kde se pohybují ceny.

desingový nábytek

Jak mít přehled?

· Internet
Má široký záběr, což s sebou nese výhody, i nevýhody. Najdete víceméně vše, co potřebujete, ale může to dlouho trvat. A přebírat se v nezměrném množství odkazů je někdy pořádná fuška. Člověk vidí také vše jen na obrázcích nebo videu a to není to samé, jako naživo.

barvy

· Časopisy
Hlavně ty odborné, které informují o nejnovějších trendech v bydlení a poskytnou nám i užitečné internetové odkazy a kontakty na výrobce nebo architekty. Většinou se jedná o měsíčníky a jejich předplatné bývá také pěkným dárkem pro někoho z rodiny. Přeci jen listovat v křesle s kávou v ruce časopisem je příjemnější, než klikat do počítače.

· Katalogy
Máte-li oblíbeného výrobce nebo obchod, nechte si pravidelně zasílat jeho katalog. A máte o novinky postaráno.

· Výstavy a veletrhy
Hobby veletrhy jsou mezi veřejností populární. Jejich záběr bývá široký a každý si přijde na své. Lze na nich objednávat a kupovat za výhodnější ceny a hlavně si na zboží můžete sáhnout a vyzkoušet si ho. Dostane se Vám zároveň odborného poradenství a doporučení. Bývají ve všech větších městech alespoň jednou ročně. Na ty opravdu velké je třeba si zajet do Prahy nebo Brna. Na nabídku jedné takové hobby výstavy v Českých Budějovicích se můžete podívat na .

barák

· Procházky a návštěvy
Oblíbenou činností českého národa je okukovat, co nového má soused. Někdy to může být ale velmi inspirativní a přínosné. Není nad to, se při nedělní poobědové procházce mrknou za ploty domků v okolních ulicích, jak mají vyřešené venkovní sezení, grilování, bazén, skalku, pergolu apod. A pokud máte hodně přátel, nechte se při návštěvách také inspirovat a dejte si doporučit, kam a na koho se při zařizování bydlení obrátit.