Sladké nahraďte za sladké a zdravé

Sladkosti mohou být extrémně návykové. Každý si jednou za čas rád dá něco sladkého, například večer k televizi. Nemusíte si ale nutně zakazovat vše, na co jen pomyslíte. Existují zdravější, ale stejně chutné verze těchto sladkostí, které vám budou možná chutnat ještě lépe. Dnes se dozvíte hned několik z nich a rovnou je můžete jít objednat. Budete se poté těšit ze štíhlé linie, ale i chuťové pohárky vám budou vděčné. Samozřejmě je třeba ale nezapomínat na to, že všeho moc škodí.
 
karamelová tyčinka
Nutella
Nutella může být velmi návyková a jedná se o jednu z velice nezdravých pochutin. Samozřejmě neztloustnete, když si jednou za čas pomažete chleba touto pochoutkou k snídani. Ovšem ani obsahově ji nemůžeme pochválit. Nicméně existuje Proteinella, která chutná naprosto stejně, a vy si ji tak můžete užít zdravější, případně i lepší, a hlavně s lepším složením.
 
Snickers
Čokoládové tyčinky si často vezmete v obchodě jen tak na cestu na chuť Stejně jako u Nutelly však jejich složení není to nejlepší, co by vaše tělo potřebovalo. Nicméně i zde můžete koupit místo Snickers, Kit kat a jiných proteinové tyčinky. Ty vás vyjdou někde levně, jinde dráž, ovšem dráž za cenu, že vaše tělo bude do sebe vstřebávat mnohem prospěšnější složky. Mnoho z nich chuťově připomínají všechny možné známé sladké sušenky.
 
Mléko
Mléko je běžný nápoj, ovšem často příliš tučný. Zdravější verzí jsou rostlinná mléka, která koupíte snad v každém obchodě. Bývají zdravější a méně tučná, navíc obsahují živiny navíc, které vám běžné mléko nedá. Můžete je dát do kávy, nebo jen tak. Také se dají použít k cereáliím.
 figurka na nutelle
Šťávy
Šťávy a další sladké, dokonce často přeslazené nápoje můžete dát stranou. Bolero je sice instantní nápoj, ovšem chuťově je milionkrát lepší, než ostatní sladká pití, navíc obsahuje vitamíny a neobsahuje cukr. Může se hodit pro sportovce, ale i pro běžného člověka či diabetika. Jedná se o nízkokalorické nápoje, které si můžete připravit kdykoliv a ve větším množství.