Slevy na celý sortiment

Oblečení najdete na mnoha e-shopech. Právě e-shopy zažily boom během koronakrize, a mnoho lidí se naučilo na nich nakupovat i teď. Není se čemu divit – nakoupíte si v klidu doma, zboží si zkusíte bez čekání ve frontě na kabinku, a v klidu si prohlédněte střih i materiál. Co se vám nebude líbit nebo vám nesedne jednoduše pošlete zpátky. U About you máte dopravu, výměnu i vrácení zcela zdarma.

online nákupy

Nakupování je pro někoho koníček a pro někoho naopak nutné zlo. Obě skupiny mají ale jedno společné, a tím je radost ze slev. Proč platit víc za něco, co můžete mít jinde levněji? Na About you najdete stylovou módu z celého světa z dílen známých výrobců. A právě tady můžete pravidelně šetřit peníze při svých nákupech. Sleva About you je pro všechny. Jednoduše zaregistrujte svůj e-mail, a na ten vám přijde sleva. Ta se zadává při rekapitulaci objednávky, a sama se odečte od celkové ceny.

věšáky s oblečením

Nezáleží na tom, co kupujete
At už potřebujete nové tenisky do tělocvičny nebo třeba zimní bundu, sleva se odečte z celé částky. Takže ušetříte, ať už nakupujete cokoliv. A právě About you je oblíbeným obchodem nejen díky slevám, které vycházejí pravidelně, ale především díky vychytávkám, které jiné e-shopy nenabízí.

  1. Vždycky trefíte velikost
  2. Outfit uvidíte celý

Na žádném jiném e-shopu neuvidíte celý outfit seskládaný z kousků, které jste si vybrali. A žádný jiný e-shop vám nepomůže vybrat správnou velikost u bot i doplňků. V tom je About you zcela výjimečný e-shop, a proto si jej vybralo jako svůj jediný obchod s oblečením tolik lidí. Nakupujte chytře a moderně, a navíc za mnohem lepší ceny než jinde. Budete velmi mile překvapeni tím, jaké částky můžete ušetřit. Sledovat pravidelně naše stránky se vám vyplatí, protože slevy na About you tu míváme pravidelně. Šetřete s námi, potřebujete jen svůj e-mail a plný košík zboží, na kterém ušetříte.