Důvěra

Všechny vztahy jsou založeny na důvěře. Váš partner musí vědět, že se mu svěříte s jakýmkoliv problémem až je to sebe menší drobnost. A zase vy musíte být tady pro něho, když zrovna potřebuje po dlouhém dni v práci oporu.
pár ve sněhu
volný čas
Se svoji drahou polovičkou chceme určitě trávit co nejvíce času. Máte už i společné přátelé a zájmy. Ale někdy je celkem dobré si od sebe na chvilku odpočinou. Vyrazit s kamarádkami do lázní nebo na kafé a svého partnera poslat na pivo. Budete si pak více vážit společného času a neztratíte kontakt s okolím.
komunikace
Tohle jste už slyšeli tolikrát, že to berete jako samozřejmost. Ale někdy se stane, že se vyskytne problém a jeho řešení vázne právě na komunikaci. V některých případech je užitečné si o tom promluvit na rovinu. Častokrát se bojíte, abyste druhou stranu nějak neranily, a proto nejednáme přímo. Ale když si řeknete a vyjasníte situaci, tak jste možná ve výsledku jen špatně pochopili. Na konec tedy zjistíte, že komunikace je opravdu základní pilíř vztahu.
drobnosti
Spousta mužů si myslí, že velká gesta jsou zrovna to co, žena očekává, ale pravda je většinou jinde. Vztah posunete na jinou úrovně právě drobnými každodenními maličkostmi. Vaši milé zlepšíte den náhodným pohlazením, vzkazem v dlouhém pracovním dni, připravenou snídaní, umytým nádobím…
A když chcete svého partnera překvapit, tak nemusíte čekat na nějaký speciální den. Když mu chcete dokázat, že ho milujete, tak to uděláte kdykoliv.
spojené ruce
společné zážitky
Proč zbytečně sedět doma, když můžete někam vyrazit a vytvářet si společné vzpomínky. Navzájem se více poznáte, o svém drahém zjistíte dalších pár detailu, a ještě si užijete zábavu. Můžete zkusit něco nového, co jste ani jeden ještě v životě nedělali a obohatit svoje zkušenosti.
vášeň a přátelství
Když chceme mít fungující vztah, tak potřebujeme sexuální napětí. Vaše drahá polovička by vás měla i po letech přitahovat a stát vám za vášnivý pohled. Ale jen sex nestačí. Mělo by mezi vámi panovat i jisté přátelství. Takže byste měli skloubit přítele a milence dohromady.