Kratom druhy a jejich nejzásadnější rozdíly


Kratom je velice mladá droga. Společnost se o ní dozvěděla v nedávné době. A také je velmi známá proto, že je na seznamu legálních látek. A jaké má vlastně Kratom účinky? Je to hodně závislé na dávkování. Protože každé množství vám dá úplně jiné účinky. Kratom je totiž listnatý strom. A roste především v Thajsku a Malajsii. A tam byl také využívám již před staletími. A to především tak, že jej místní obyvatelé žvýkali. A tady ho známe především ve formě nadrcených listů. A to jako prášek. Jeho účinky jsou buď stimulační nebo sedativní. Takže dokáže tlumit bolest a působit protizánětlivě.

listy bylin

Anebo naopak vás dokáže nabudit podobně jako pervitin. Samozřejmě se na něm můžete stát závislým jako na jiných omamných látkách. Kratom se také používá při odvykání na heroinu. A při opravdu vysoké dávce se může stát, že podlehnete otravě. Takže vždy užívejte velmi opatrně. Druhy kratomu se obecně dělí do tří skupin. A to na hlavní zelený kratom, který je asi nejčastější. Potom také na červený a žlutý. Například zelený kratom je velice vhodný, pokud chcete zlepšit náladu. Ten vám ji vylepší téměř okamžitě. Budete jako v euforii a zvýší vám to velmi vaše sebevědomí.

byliny

Zvýší množství vaší energie a jako důsledek to bude mít mnohem vyšší výkon. Pak také je další menší druh kratom bílý. A ten se také používá pro navození lepší nálady a vydrží vám o něco déle. A používá se při léčbě sociální úzkosti. A červený kratom se používá výhradně jako lék proti bolesti. A to hlavně při bolesti svalů hlavy a podobně. A také velmi zlepšuje kvalitu spánku. A žlutý se také využívá při mírnění bolesti. A velmi významně snižuje stres, úzkost a napětí. A prodává se především na e-shopech. A jeho doručení je velmi rychlé. A to okolo jednoho až dvou dnů. Takže pokud si chcete vybrat určitě jděte do toho. Ale pamatujte na opatrné dávkování.