Nemáte peníze na nové auto?


Mít nové auto je snem spousty lidí, ale bohužel si ho většina lidí dovolit nemůže. Je to kvůli vysokým cenám za základní životní potřeby, auta a nízkým příjmům. Ještě před pár lety byla auta dostupnější, ale v současné době jsou ceny tak vysoko, že naprostá většina lidí musela nákup odložit na dobu neurčitou. Podle průzkumů by lidem stačilo auto po prvním majiteli, které nemá moc najeto, a přesto je jeho cena nižší než cena nového auta. I ojetá auta po prvním majiteli jsou ale stále dražší.

škoda fabia

Většina lidí ani nechce nejlepší možné auto, ale stačilo by jim takové, které nebude mít problém projít přes technickou kontrolu, což v mnoha případech bude problém. Starší auta mívají horší technický stav a někdy je nemožné aby mohla dál jezdit po silnici. Soud je to i váš problém, může vám pomoct nejlepší operativní leasing, prostřednictvím kterého si můžete vybírat nové nebo zajeté auto každé dva roky.

Leasing je na vzestupu
Ještě před pár lety byl leasing k dispozici jen pro podnikatele. Poslední roky jej ale leasingové společnosti nabízí i soukromým osobám, protože poptávka roste. Mnoho lidí nepotřebuje mít auto ve svém vlastnictví, ale potřebují jezdit novějším modelem, a půjčovné by bylo daleko dražší než pronájem vozidla prostřednictvím leasingu. Leasingový společnost vám nabídne z několika modelů, ze kterých si můžete vybrat, a po určenou dobu bude auto jen a jen vaše. Potom ho musíte vrátit, a většinou si můžete vybrat jiné.

řízení auta

V měsíční splátce je zahrnutý poplatek za užívání auta, veškeré pojistky i dálnici známka. Leasing je ideální řešení pro všechny, kteří nechtějí řešit nákup auta na svoje jméno, ale stačí jim mít k dispozici vozidlo, které bude bezpečné a ve kterém se budou cítit dobře. Vyberte si svůj nový vůz na další dva roky a užívejte si cesty, které pro vás dosud ve starém autě byly spíše za trest.