Buďte odvážní a splňte si své sny

Možná máte zajímavý plán, jak oživit letní nudu ve vaší obci a zároveň si tak splnit svůj velký sen. Sen o tom, že byste si poslechli svou oblíbenou kapelu na živo, a třeba právě hned u vás doma. A to samozřejmě není nic malého, co by bylo snadné splnit lusknutím prstů. Nicméně není to ani nic, co by nebylo možné realizovat. Tedy alespoň v případě, že nepomýšlíte na koncert hvězdné kapely světového formátu. To byste bez pořádného balíku peněz a kontaktů na těch správných místech zřejmě nedokázali. I když, kdo ví. Nicméně pro začátek bude možná rozumné, soustředit se na trochu menší cíle a vyzkoušet si vše nanečisto. Třeba tak, že pro začátek pozvete do vaší obce nějakou českou hvězdu. Ovšem nezapomeňte na to, že tito lidé mívají často velice nabitý rozvrh, takže pokud pomýšlíte na nějaké známé jméno, je potřeba vše domluvit s hodně dlouhým předstihem. No a poté, co vše dojednáte, by vašemu plánu už nemělo nic stát v cestě.

plug

Stačí najít místo, vše ostatní je hračka

A tím pádem přichází na řadu druhá fáze realizace vašeho plánu. A tou je zajištění dostatečného zázemí. V první řadě proto musíte mít jasno o místě, kde se vše bude konat, a hlavně o tom, zda to bude někde přímo ve vaší obci anebo někde stranou, třeba na louce za městem. Všechno má totiž své výhody i nevýhody. Pořádat akci přímo v obci je výhodné v tom, že máte vše tak říkajíc po ruce. Anebo alespoň máte takový pocit. Ve skutečnosti však může být větší vzdálenost od obce výhodou. Nemusíte tak řešit případné problémy s rušením nočního klidu, a dané místo si můžete uspořádat přesně podle svých představ.

fest

Dnes už totiž není problém cokoli kamkoli dopravit. A to se netýká pouze pódia či stánků s občerstvením, ale také elektřiny, kterou vám pohodlně zajistí spolehlivá elektrocentrála.