Doveďte Provence styl ve Vaší domácnosti k dokonalosti díky tematickým nástěnným svítidlům


Téměř každý chce mít svojí domácnost hezky vybavenou, příjemnou, útulnou. Prostě takovou, aby se tam cítil dobře. Lze jí vybavit různě, možností je opravdu spousta. Někdo má rád moderně vybavené prostory, jiní se zaměří třeba na venkovský/selský styl bydlení. Je to na každém u nás. Každému vyhovuje něco jiného a každý má vlastní představy o stylu a způsobu bydlení. Já sama za sebe mužů říct, že Provence styl je úžasný, má šmrnc a své kouzlo. Naprosto mě pohltil. Atmosféra klidu, díky příjemným barvám pro oči a jemné vůně spojené se stylově laděným nábytkem. Není co dodat.

barevná svítidla

Pojďme si říct jen pár vět pro ty, kteří teprve uvažují, že si takto zařídí své bydlení. Tento styl se vyznačuje hlavně fialovou, bílou a světle modrou barvou. Nábytek by měl být jemný se zaoblenými tvary. Úložné prostory volit buď proutěné nebo dřevěné ve stylu truhly. A co dekorace? Různé polštářky, sušené květiny nebo i samozřejmě rostlé, vázy, proutěné mísy na ovoce, vlastně cokoliv, co se Vám líbí v jemných barevných tónech uvedených barev. Vonné svíčky či tyčinky dodají voňavý nádech a udělají krásnou tečku tomu, čeho jste chtěli docílit. A to je francouzský styl Provence!

levandule v konvičce

Zaměřme se na osvětlení

Můžete si samozřejmě pořídit jakákoliv svítidla. V neutrálních bílých barvách se jich vyrábí celá řada. Ale co se zkusit podívat na taková svítidla, která do zvoleného stylu padnou naprosto perfektně? Nástěnná svítidla v Provence stylu Light4home jsou ideální volbou! Jsou tematická. Takže jemná, stylová a nádech Francie z nich přímo sálá. Navíc nástěnné osvětlení v místnosti umí hotové zázraky. Klidnou atmosféru, kterou jste získali již Provence stylem, ještě prohloubí. Jistě je z čeho vybírat. Od jednoduchých bílých, přes béžové, zlaté, až po ty s květinovými vzory. Věřte mi, že když důkladně promyslíte a spojíte všechny detaily, nebudete litovat. Odměnou Vám bude Váš útulný domov, ve kterém se budete cítit útulně!