Zábava pro malé kutily i kutilky

Děti neustále něco vymýšlí. V některých chvílích jsou až k nezastavení! Musí být tam a hned zase támhle a nestačíme se otočit a jsou fuč. Je s nimi zábava, jsou s nimi samozřejmě i starosti, ale to všechno k tomu patří. Potřebují naši lásku, péči a velkou dávku pozornosti, protože jsme jejich jediným bodem ve vesmíru, na koho se mohou obrátit, ke komu se mohou přitulit, ke komu vzhlížejí a na koho mohou volat, když je modřina na koleně.

dítě na dece

Jak je ale zabavit na více než dvě minuty? To je mnohdy otázka s nadlidskou odpovědí. Co takhle pořídit jim menší verzi klasického ponku? Pro malé kutily to bude naprosto originální a velkolepé. Ovšem hodí se pro všechny děti nejenom pro malé kutily, protože i ostatní se právě na podobných hračkách naučí manipulaci s věcmi, správnou koordinaci rukou a prstů, poznávání nových věcí po hmatu i nových metodik šroubování či pracování s nářadím. Proto je tato verze vhodná pro všechny. Navíc je ze dřeva, takže se nemusíte obávat o závadnost materiálu. Dřevo bylo, je a bude vždy součástí přírody a také našich obydlí. Už kdysi si naše babičky hrávaly s dřevěnými koníčky, vláčky a dřevěnými panenkami než vůbec existovalo cokoliv jiného.

V případě, že chcete, aby se Vaše malá ratolest něco přiučila a také se na delší dobu zabavila, pak je ideální hračkou dětský ponk dřevěný chytraliska.cz.

Tomáš a jeho kamarádi

Pro malé řemeslníky a kutily

Zručnost a manuální zdatnost se učíme již od útlého dětství, není proto od věci, když se něco přiučíme již v mládí, jistě to do budoucna nezapomeneme. Proto je malý dřevěný ponk ideální verzí hraní a zábavy ale také učení a získávání nových schopností a manuální zručnosti.

Samozřejmostí je i plná výbava jako je nářadí, pracovní telefon a hodiny. Velikost celého provedení je poměrně malá, takže se Vám jistě vejde kamkoliv do bytu. Jeho rozměry jsou 32cm x 16,5cm x41 cm.