Hubnutí s proteinovou dietou

Začněte hubnout za pomoci diety, která funguje na určitých principech. Jestliže máte rádi, když máte ve všem při hubnutí jasno, tak si vyzkoušejte bílkovinová dieta prodietix.cz. Na stránkách, kde si můžete zakoupit i tuto dietu se dočtete veškeré potřebné informace také si zde můžete zadat své údaje, kdy Vám poté bude doporučeno, jaký balíček byste si měli zvolit a zakoupit. Vše je vypočítáno podle údajů, které zadáte pro vypočítání vhodné dietní krabičky.

čerstvá zelenina

Jestliže Vás nebaví se neustále omezovat v jídle, hlídat si pravidelný a dostatečný pohyb, tak můžete vyzkoušet program od Prodietix bílkovinová dieta. U tohoto programu je důležité všechno dodržovat. Musíte jíst pravidelně jídla, která máte uvedená v jídelníčku. Doplňovat dostatek zeleniny a hodně pít. Poté se dostanete do stavu ketózy. V tomto stavu tělo samo začne spalovat tuky, které máte navíc a vy začnete hubnout.

V případě, kdy se dostanete do fáze ketózy začnete mít méně chuť na sladké, budete hubnout, mít dobrou náladu a také se Vám zvýší hladina hodného cholesterolu, který je dobrý jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním. Špatný cholesterol se Vám naopak sníží.

spalování tuků

Proteinová dieta má 3 fáze hubnutí. Na začátku dochází k velké redukci váhy, kdy se tělo dostane do ketózy. Jídelníček nahradíte pouze proteinovými jídly. Ve druhé a třetí fázi se budete postupně pomaličku vracet k normálnímu režimu stravování, aby nedošlo k jo-jo efektu. Pomalu a postupně se začnete vracet k zařazování menší dávky sacharidů do jídelníčku, ale stále budete udržovat alespoň jedno nebo dvě jídla denně proteinové.

Jestliže se nechcete trápit věčným vymýšlením toho, jak zhubnete, tak vyzkoušejte tuto metodu. Třeba díky ní vyzkoušíte, že zařadit více zeleniny do Vašeho jídelníčku není nic hrozného a třeba se potom budete cítit i mnohem lépe.