Jak dát o sobě vědět?

V dnešní podnikatelské kultuře je téměř nemožné si představit, že by úspěšná firma nevěnovala určitou část financí na pořízení sebereprezentativních předmětů, které využívá ke své propagaci na různých výstavách a veletrzích, nebo i při běžném obchodním jednání se svými obchodními partnery. Ano, myslím tím hlavně drobné reklamní předměty. Dnes existuje celá řada výrobců specializující se na jejich výrobu. Ostatní reklamní předměty z jejich širokého, ba přímo nepřeberného, sortimentu vzniká jako vedlejší produkt běžné sériové výroby. Celkově je jejich nabídka tak široká, že si ty své najde každý zákazník. S ohledem na cenu, určení i na jejich zaměření.

kuličkové pero

I reklamní předměty Promodarky jsou v široké nabídce. Máme je seřazeny v kategoriích podle jejich zaměření. V každé této kategorii pak existují další podkategorie, které specifikuji konečné určení. Nabízíme reklamní předměty od reklamních propisek a tužek, dále klasické kancelářské potřeby jako notesy, bloky, diáře. Také v našem sortimentu naleznete hezké hrníčky, šálky a sklenice. A na cestu nejen do práce si můžete pro své obchodní partnery pořídit reklamní batůžky, batohy a sportovní tašky. V dalších kategoriích najdete například deštníky, kosmetiku, drobné nářadí včetně zavíracích nožů. Máme i drobnou elektroniku jako třeba powerbanky. A nezapomínáme ani na děti našich zákazníků a na trávení společného volného času.

propiska

Předměty ve všech našich kategoriích širokého sortimentu je možno graficky označit údaji o vaší firmě. Logo by asi nemělo chybět a myslíme si, že je vhodné rovněž uvést alespoň webovou adresu. Možná je téměř jakákoliv grafika ve všech barvách. Grafické úpravy jsou na těchto předmětech vytvořeny různými druhy potisků, nálepkami, vyšíváním či složitějšími technikami jako je například gravírování a leptání. Je jen na našem zákazníkovi, čemu dá přednost. Pracovníci našeho obchodního oddělení jsou mu připraveni vyjít maximálně vstříc.