Kočárek 3 v 1 – to je oblíbená trojkombinace

Očekáváte milou událost- přírůstek do rodiny a budete potřebovat nakoupit potřebné vybavení? Jednou z prvních věcí, kterou budete poptávat, je kočárek. Což takhle trojkombinaci 3 v 1?

Hluboký kočárek pro novorozence

Novorozeňata potřebují být v kontaktu s maminkou v podstatě nepřetržitě, ale také vyžadují pobyt na čerstvém vzduchu. Nejde tu ani tak o čerstvý vzduch, jako takový, o přísun kyslíku, který si můžete dopřát i doma, pokud pravidelně větráte, ve hře je něco jiného – ionizace. Venku je za příznivých podmínek dostatek záporných iontů, které prospívají dětem i dospělým a zvláště pak malým miminkům.

sportovní kočárky

Proto je důležité s nimi chodit často na procházky a využívat klasického hlubokého kočárku, který může být výhodnou součástí trojkombinace kočárku 3 v 1 Maxim kočárky.

Nejvíce záporných iontů „pochytáte“ v městském parku, v lese, v blízkosti louky, rybníka, řeky, potoka, zkrátka tam, kde je vyšší vlhkost vzduchu, dostatek živých rostlin z lesů, polí a luk, a samozřejmě v prostředí, kde je minimum smogu z automobilového provozu, průmyslové výroby a lokálních topenišť.

starý dětský kočárek

Sportovní kočárek

Kočárková trojkombinace poskytuje možnost převážet děti nejen vleže, ale i vsedě. Sportovní kočárky jsou určeny pro starší děti a jsou výhodné v tom, že jsou na cestách obratnější a šikovnější pro manipulaci v náročnějším terénu. Moderní sportovní kočárky jsou obdobou kočárků tzv. golfek, které se vyráběly již za socialismu, ale golfky mají příliš malá kolečka, s nimiž je obtížnější pohyb po nerovném povrchu. Tyto trojkombinace 3 v 1 však disponují koly o větším průměru, s nimiž se můžete vydat i do rozkopaných městských ulic.

Autosedačka

Součástí trojkombinace bývá i možnost složit kočárek do podoby autosedačky a převážet miminka bezpečným způsobem ve vozidle. Autosedačka je také jedním z pádných důvodů velké obliby trojkombinací, protože máte za jedny peníze tři dopravní (cestovní) prostředky v jednom.