Úložného prostoru není nikdy dost

V bytě máte místnost na víc a čekáte přírůstek do rodiny? Rozhodli jste se tedy že tu místnost zrekonstruujete a uděláte svému malému miminku pokojíček, kde bude spinkat a pak až bude větší, trávit svůj čas s vámi. Ale bohužel bydlíte v podkroví a podkroví znamená šikmé stropy, nemusí to být tedy vždy, ale ve většinu případech to tak bývá. No ale co s tím?

skříň na míru

Jak vyřešit úložné prostory, tak aby se tam toho vešlo co nejvíce a aby byl pokojíček útulný. Sice toho teď malé miminko nebude tolik úložného prostoru potřebovat, ale vy myslíte už do budoucna. A přemýšlíte jak rozestavit nábytek tak aby bylo co nejvíce místa v pokojíčku a co nejvíce úložného prostoru. Bohužel kvůli šikmým stropům se vám to nedaří vymyslet. Na druhé straně jsou zase dveře. Je možnost pořídit dětský nábytek, který je malinký. Skříně nejsou tak moc vysoké, ale toho úložného prostoru tam zase moc není. A pak kupovat opět novou skříň. To se nám prodraží. A co třeba takové komody, ty by šli. Jsou i praktické a spoustu se do nich i vejde. Ale kam dát bundy, kombinézy a prostě věci, které jsou na pověšení?

dětský pokoj

Skříně na míru Praha, to je vaše řešení. Ptáte se proč?

Je dobré mít i ve skříni nějaký přehled a pořádek. Přiznejme si, pokud není ostatek úložného místa, tak spoustu věcí se dává tam kam vůbec nepatří a pak se vaše šatna nebo komora promění v jedno velké skladiště. Je potřeba tomu zabránit. Nábytek udělaný na míru vám zjednoduší bydlení. Máte vyřešené úložné prostory do pokojíčku pro vaši ratolest. A ani nějaká šikmá stěna nebude překážkou. Prostoru bude tolik, že nebudete ani vědět kde co dát. A klidně skříně na míru můžete z vážit i ve vaší dočasné šatně, kde třeba máte postavený jen věšák na bundy a skříň na ostatní věci. Mějte ve všem přehled a hezky uspořádané, tak aby každá věc měla své místo. Hned se vám bude oblečení vybírat snadněji a s větší radostí.