Super levné letenky

Nákup z pohodlí domova

Měli jste vždy představu, že letenky musí stát desetitisíce a jezdili jste na dovolené raději autem nebo autobusem? Zvolte moderní způsob cestování, těšte se na komfort, skvělý servis od milých letušek a samozřejmě se můžete také těšit na dobrou cenu letenek, které si u nás vyberete jednoduše a z pohodlí domova. Stačí si otevřít naši stránku, jednoduše zadat do formuláře odkud budete cestovat, kam – nezapomeňte vybrat to správné letiště, pokud je jich ve Vašem cílovém městě více. Vybírat si můžete i konkrétní letecké společnosti, pokud máte nějakou oblíbenou či doporučenou.

Kromě filtrů pro zakoupení letenky najdete také destinace, do kterých se můžete vypravit. A abyste nemuseli hledat nikde kolem, vždy u destinace objevíte nějaký popis, případně i jaká jsou tam letiště, v některých případech i možnosti jak se dostat z letiště, zda je lepší vlak, autobus nebo třeba taxi. Létáme do nejrůznějších koutů světa, spousta destinací je v Evropě, ovšem nabídnout dokážeme i Asii. Proč se nepodívat třeba na Kubu, na Bali, na Mauricius nebo do New Yorku. Všechny ceny jsou velmi příznivé, u nás najdete ty nejlevnější letenky.

šťastný let

Skvělá dovolená

Užít si skvělou dovolenou, ať už s rodinou, s přáteli nebo jen tak v páru, to je opravdu důležité. Každý si potřebuje odpočinout a každý má rád, když se dobrý zážitek povede pořídit za výhodnou cenu. Podívejte se klidně po celém světě, postupně nebo v rámci jedné dovolené můžete stihnout více destinací.

pohodlné cestování

Taková Francie, romantika v Paříži se nechá pořídit již od necelých sedmi set padesáti korun. Taková letenka se opravdu vyplatí, protože cesta autem by byla nákladnější a mnohem delší. Pokud byste raději objevovali krásy Holandska, takový Amsterdam nabízí neskutečné možnosti – od muzeí, nádherné architektury až po bizardní úkazy. Pokud se vydáte v zimě, můžete si zabruslit na zamrzlých kanálech a užít si krásy zasněženého města. Letenka právě do této destinace je k pořízení od necelých sedmnácti set korun.